Przejdź do głównej treści Przejdź do menu witryny
logo bip

Biuletyn Informacji PublicznejSzczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego "Klonowica" Sp. z o.o.

Instrukcja Obsługi

Na podmiotowej stronie BIP SPA „Klonowica” Sp. z o.o., po lewej stronie ekranu, znajduje się menu, które służy do wyboru kategorii informacji. Wybór kategorii (kliknięcie na odpowiedni przycisk ekranowy) powoduje wyświetlenie się żądanej informacji.

Opcja wyszukiwania, której formularz znajduje się poniżej menu – służy do wyszukania pożądanych informacji na podmiotowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej.
Osoba korzystająca z wyszukiwarki winna wpisać szukany wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć przycisk „Szukaj”. Rezultaty wyszukiwania wyświetlane są w postaci bloku – tytułu strony wraz z fragmentem jej treści – na stronie wyszukiwania. Kliknięcie tytułu bloku spowoduje otwarcie strony.

W prawym dolnym rogu ekranu znajduje się przycisk do zarządzania ułatwieniami dostępu. Umożliwiają one zmianę kontrastu witryny oraz zwiększenie czcionki na stronie.
Na podstronach znajdują się przyciski umożliwiające wydrukowanie treści podstrony oraz wyeksportowania treści do dokumentu w formacie „.pdf”.

Na podmiotowej stronie BIP SPA „Klonowica” Sp. z o.o. w wersji mobilnej, w nagłówku strony, znajduje się menu, które służy do wyboru kategorii informacji. Wybór kategorii (następuje poprzez wybranie odpowiedniego elementu z listy) powoduje wyświetlenie się żądanej informacji.

Opcja wyszukiwania, do której odnośnik znajduje się w menu – służy do wyszukania pożądanych informacji na podmiotowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej.
Osoba korzystająca z wyszukiwarki winna wpisać szukany wyraz lub frazę, a następnie nacisnąć klawisz „Enter”. Rezultaty wyszukiwania wyświetlane są w postaci bloku – tytułu strony wraz z fragmentem jej treści – na stronie wyszukiwania. Kliknięcie tytułu bloku spowoduje otwarcie strony.

Informacje o publikacji

Data publikacji: 28.05.2016 14:29. Autor: Jolanta Wiśniewska.
Data modyfikacji: 11.08.2022 13:19. Dokonujący zmian: Krzysztof Kopczyński.

Statystyka

Liczba odsłon w dniu dzisiejszym: 6.
Liczba odsłon od dnia publikacji: 2895.